Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Brown / Master (30+) / -76 kg (Light)
(Day 1)
58
Završeno
Jorge Bravo
Pobeda po poenima - 06:00
Ricardo Ferri APEX EC JIU-JITSU
Male Absolute Gi / White / Master / Open Weight
(Day 1)
1-47
Završeno
Juan Rodríguez
EDJ School of Jiu-Jitsu
Jean Paul Escobar Campi Teammarlonvizuete Pobeda po poenima - 05:00
Male Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Day 1)
1-43
Završeno
Ian Mendoza
Asociacion de Jiu-Jitsu Brasileño del Guayas
Pobedio Završnicom - 01:48
Leonardo Vallejo Velasco
Male Absolute Gi / Black / Master / Open Weight
(Day 1)
59
Završeno
FERNANDO DI PIERRO
Alliance LDE
Pobedio Završnicom - 05:27
FAWEL ABRAMOWICZ APEX EC JIU-JITSU
Female Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Day 1)
1-45
Završeno
Naya Peric
Academia Satori
Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija)
Jasmine Chow Kimoa Jiujitsu Studio
Male Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light feather)
(Day 1)
1-50
Završeno
Alessandro Pazmiño
Teammarlonvizuete
Pobedio Završnicom - 00:55
Marco Mondragon JIU JITSU VIBES
Female Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Day 1)
1-46
Završeno
Cinthya Cedeño
TEAM PREDADOR JIPIJAPA
Pobedio Završnicom - 00:47
Naya Peric Academia Satori
Male Absolute Gi / Black / Master / Open Weight
(Day 1)
60
Završeno
Ramiro Zapata Gorosito
Academia Satori
Pobeda po poenima - 06:00
Diego Duran Fight House Cuenca
Male Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light feather)
(Day 1)
1-52
Završeno
Fabian Sancho
Team Urdesa
Josafat Bucaram BJJ Theory Pobeda po poenima - 06:00
Male Absolute Gi / Black / Master / Open Weight
(Day 1)
64
Završeno
Carlos Ibanez
APEX EC JIU-JITSU
JUAN JAVIER ECHEVERRIA Dojo Leo Iturralde Pobedio Završnicom - 05:16
Male Absolute Gi / White / Master / Open Weight
(Day 1)
1-49
Završeno
Jean Paul Escobar Campi
Teammarlonvizuete
Pobeda po poenima - 05:00
Juan Rodríguez EDJ School of Jiu-Jitsu
Male Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light feather)
(Day 1)
1-51
Završeno
Alessandro Pazmiño
Teammarlonvizuete
Daniel Benalcazar Team Urdesa Pobedio Završnicom - 00:28
Male Absolute Gi / Black / Master / Open Weight
(Day 1)
63
Završeno
FERNANDO DI PIERRO
Alliance LDE
Pobeda po poenima - 06:00
Ramiro Zapata Gorosito Academia Satori
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
1-55
Završeno
Juan Almeida
Team Urdesa
Pobeda po poenima - 06:00
Esteban Zúñiga Sierra Jiu Jitsu
Male Absolute Gi / Brown / Master / Open Weight
(Day 1)
66
Završeno
Jorge Bravo
Pobeda po poenima - 06:00
Jairo Flores Kimura jiujitsu
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
1-56
Završeno
Ricardo Alvarez
Pobeda po poenima - 06:00
JUAN MARIO VIERA PINCAY Teammarlonvizuete
Male Absolute Gi / Black / Master / Open Weight
(Day 1)
65
Završeno
FERNANDO DI PIERRO
Alliance LDE
Pobeda po poenima - 06:00
JUAN JAVIER ECHEVERRIA Dojo Leo Iturralde
Male Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light feather)
(Day 1)
1-53
Završeno
Daniel Benalcazar
Team Urdesa
Pobedio Završnicom - 01:46
Josafat Bucaram BJJ Theory
Male Absolute Gi / Black / Adult / Open Weight
(Day 1)
67
Završeno
Roberto Jimenez
Kimoa Jiujitsu Studio
Pobedio Završnicom - 09:50
Enrique Guerrero Team Urdesa
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
1-57
Završeno
Jimmy Moreira
Academia Satori
Pobedio Završnicom - 01:54
Juan Almeida Team Urdesa
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
1-58
Završeno
Ricardo Alvarez
Stefano Espinoza ALLIANCE LABRADOR Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 04:14
Male Absolute Gi / Black / Adult / Open Weight
(Day 1)
71
Završeno
Roberto Jimenez
Kimoa Jiujitsu Studio
Pobedio Završnicom - 01:22
Ariel Delgado ALLIANCE ECUADOR
Male Absolute Gi / Black / Adult / Open Weight
(Day 1)
72
Završeno
Eduardo Antonio Vera Bonilla
Academia Satori
Sebastian Guevara Alliance LDE Pobedio Završnicom - 01:34
Male Gi / Purple / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
74
Završeno
Carson Santos
Ares BJJ Brasil
Pobedio Završnicom - 00:14
Bryan Zambrano TEAM PREDADOR JIPIJAPA
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
1-61
Završeno
Martin Vinueza
ALLIANCE LABRADOR
Pobeda po poenima - 06:00
Matías Ron TORRES LEGEND’S
Male Gi / Purple / Adult / -76 kg (Light)
(Day 1)
77
Završeno
Alexander Sequera
Arte Suave Daniel Vélez
Joseph Chimbolema Alliance LDE Pobedio Završnicom - 04:14
Male Gi / Purple / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
75
Završeno
Anthony Navarro
Dojo Leo Iturralde
Bryan Zambrano TEAM PREDADOR JIPIJAPA Pobedio Završnicom - 02:02
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
1-62
Završeno
Andrick Saraguro
Machala Brazilian Jiujitsu
Pobeda po poenima - 06:00
Ian Ríos TEAM PREDADOR MATRIZ
Male Absolute Gi / Black / Adult / Open Weight
(Day 1)
73
Završeno
Roberto Jimenez
Kimoa Jiujitsu Studio
Pobedio Završnicom - 03:49
Sebastian Guevara Alliance LDE
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Day 1)
1-59
Završeno
Jimmy Moreira
Academia Satori
Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 03:22
Stefano Espinoza ALLIANCE LABRADOR
Male Gi / Purple / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Day 1)
78
Završeno
Juanse Jara Paredes
APEX EC JIU-JITSU
Pobedio Završnicom - 03:27
Fernando Salazar
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Day 1)
1-64
Završeno
Anthony Calderón Cedeño
TEAM SOLUÇO
Pobedio Završnicom - 02:05
Samuel Pérez Quijije Team Elite Brazilian Jiu-Jitsu